INFORMACE O CHARAKTERECH TVD SE VÁŽOU K ZAČÁTKU 2. SÉRIE
REKLAMY IGNORUJU
Vracím se, ale nevím, jestli u toho vydržím...doufám, že ano ;)
Nespřáteluju, mám jenom oblíbené stránky které navštěvuju kdy chci já a ne kdy chtějí oni.

July 2011

POTD 02.2

31. july 2011 at 20:33 | Bartíí |  Photo Of The day
justalovedrunk: I love you so much, no matter what.

Vyhodnocení 2. kola VGS a zadání 3. kola

31. july 2011 at 17:43 | Bartíí |  Soutěže
Tak je tady vyhodnocení 2. kola VGS...
Soutěž opouští....................................................................................................................................

New blog??

31. july 2011 at 13:27 | Bartíí |  Kecíky preclíky
Ahojky...
Takže...napadlo mě, že bych si založila novej blog...bylo by to o nějaký celebritě. Ale nechci ho dělat sama. Nejlepší by bylo asi 2 nebo 3 lidi, a maximálně 5 adminů. Tak mi napište do komentářů, a pak bysme se mohli domluvit na tý celebritě a dalších podrobnostech. Teď objehnu affs.
Vaše Bartíí

Ona Dnes...je zpátky x))

30. july 2011 at 20:04 | Ona Dnes |  Kecíky preclíky
Ahojky....takže jsem se vrátila z nejlepšího tejdne za celej rok. Vždycky si to stopro užívám, i když celej tejden prší a chodíme do děsnejch kopců. Stalo se toho tolik, že na takový věci jsem vůbec nemyslela...totiž...na "Vandry" jezdí 1 kluk a já ho už 3 roky jsem do něj upe bláznivě zamilovaná...a jako...nestalo se toho zas tolik, ale i to, co se stalo pro mě moc znamená :)* i když ho miluju, asi ho radši budu mít jenom jako kamaráda, než abych ho ztratila. Miluju jeho smích :))...pokud budete chtít, napíšu vám o něm víc :) Jinak...taky mám novou přezdívku - Ona Dnes xD taky pokud budete chtít tak vám to vysvětlim xDD a chtěla bych se zeptat...nevíte, jak můžu změnit na blogu přezdívku trvale?? pište pls komentáře...a poraďte :) jinak ještě teď oběhnu affs a dám new design :)

Na rozcestí lásky a přátelství 27. část

29. july 2011 at 20:29 | Bartíí |  Na rozcestí lásky a přátelství
ČLÁNEK JE PŘEDNASTAVEN!!
Velká nuda...
Tumblr_lcxij3c9nx1qzlgueo1_500_large
21. 7. 2011 půl 10 večer
Milý deníčku,
Píšu jenom tak rychle. Rande s Jackem proběhlo skvěle. Nevím, co o tom psát, prostě jsme se skvěle bavili a já aspoň zapomněla na Alexe. Jsem za to ráda, ale teď pořád musím přemýšlet o tom, co se stalo, a to bych asi neměla. Jsem dneska unavená, tak asi půjdu za chvíli spát. Jenom si ještě dám sprchu.

POTD 02.1

29. july 2011 at 20:19 | Bartíí |  Photo Of The day
ČLÁNEK JE PŘEDNASTAVEN!!

"Na rozcestí lásky a přátelství 26 část

28. july 2011 at 20:27 | Bartíí |  Na rozcestí lásky a přátelství
ČLÁNEK JE PŘEDNASTAVEN!!
Jedna z nejdelších částí...enjoy it :)
Tumblr_lcxij3c9nx1qzlgueo1_500_large
21. 7. 2011 půl 6 odpoledne
Milý deníčku,
Té věci s Alexem se snad nikdy nezbavím. Rodiče dneska odjeli na týden na služebku, a já zůstávám doma sama. Asi 10 minut po tom, co rodiče odjeli, někdo zazvonil. Trochu otráveně jsem šla tomu "někomu" otevřít. Jakmile jsem uviděla, kdo to je, ještě víc otráveně jsem se otočila, a šla pryč. Nebyl to nikdo jiný než Alex. On ale začal mlátit do dveří tak hlasitě, že jsem se vrátila. Stejně jsem si to všechno chtěla vyjasnit. Dovnitř ho ale pustit nehodlám. Naštvaně jsem pootevřela dveře, ale než jsem stihla vyjít ven a zavřít je, už byl v předsíni. "Co tady chceš? Vypadni. Do mýho domu nemůžeš." "Ale proč, kotě, vždyť rodiče nejsou doma." "Jo, to nejsou, ale to neznamená, že sem můžeš." "Tak najednou o mě nemáš zájem? A včera jsi byla tak milá!" A zase se začal přibližovat. V poslední chvíli jsem se před ním uhnula. Najednou to zase byl ten úchyl beze strachu, co má pocit, že si může dělat cokoliv, co se mu zlíbí. A já si myslela, že jsem ho přestala nenávidět? Teď toho dost lituju. Ještě párkrát jsem se mu uhnula, ale potom mě dostal ke zdi. O tu zeď si opřel ruce, abych mu neunikla. Jeho rty se zase dotkly těch mých. Jakmile se tak stalo, Pustil zeď a rukama mě chytil okolo pasu. Já nijak nespolupracovala, ale ani jsem se nebránila. Čekala jsem na chvíli, kdy bude jeho objetí volnější a polibky něžnější. Po pár minutách, stále v těsném sevření jsem začala mít pocit, že taková chvíle nikdy nenastane, rozhodla jsem se tedy, že mu dám, co chce. Teda, ne úplně všechno co chce, ale začala jsem spolupracovat. Svýma rukama jsem mu zajela do vlasů. Vášnivé polibky jsem mu oplácela ještě vášnivějšími. Potom začal svojí pravou rukou putovat všude po mém těle, kam dosáhl. To chtělo trochu trochu uvolnit objetí, pokud se chtěl dostat i k předním částem mého těla. V tu chvíli jsem uviděla svojí příležitost. Rozmáchla jsem se, a nohou jsem Alexe trefila kolenem mezi nohy. Ten zařval bolestí a málem spadl na zem. Možná jsem ho přeci jenom trochu litovala, ale ne tolik, abych se mu omlouvala. Potom, ještě v bolestech jsem ho dovedla ke dveřím. On odešel. Ještě jsem na něj zavolala: "Ce mnou si nezahrávej, Alexi, nebo to s tebou špatně skončí." I když jsem věděla, že se stejně vrátí. Nevím proč, ale stala jsem se teď jeho sexuální kořistí, a nenechá mě na pokoji, dokud mě nedostane. Je to docela znepokojující, ale já se nenechám, i kdyby to trvalo několik let. Teď se musím připravit na "první" rande s Jackem. Už se těším, aspoň nebudu muset myslet na ten "malý incident" s Alexem.

POTD 02.0

28. july 2011 at 20:18 | Bartíí |  Photo Of The day
ČLÁNEK JE PŘEDNASTAVEN!!

Na rozcestí lásky a přátelství 25. část

27. july 2011 at 20:22 | Bartíí
ČLÁNEK JE PŘEDNASTAVEN
V podstatě docela podstatná část, ale ne tolik...
Tumblr_lcxij3c9nx1qzlgueo1_500_large
20. 7. 2011 6 hodin odpoledne
Milý deníčku,
Volala jsem Jackovi. Necítila jsem se na to, abych mu řekla tu věc s Alexem. Za všechno jsem se mu omluvila, a abych pravdu řekla, spadl mi veliký kámen ze srdce, o kterém jsem ještě před několika hodinami ani nevěděla. Řekli jsme si, že bychom na to možná mohli jít pomaleji, a já s ním souhlasím. Takže zítra půjdeme na "první" rande na pizzu. Už se moc těším. Jenom teď asi budu mít výčitky kvůli Alexovi. Já za to vlastně ani nemůžu, to on políbil mě, ale mně se to líbilo! Je to strašný pocit. Navíc, Jack určitě bude chtít něco společně se mnou a jeho kámošema, takže i s Alexem. Asi mu to řeknu, jenom nevím kdy a jak. Tyhle chvíle by buď neměli vůbec nastat, nebo by měla být určená nějaká doba, kdy o nich někomu říct.

POTD 01.9

27. july 2011 at 20:17 | Bartíí |  Photo Of The day
ČLÁNEK JE PŘEDNASTAVEN!!

Výročí návratu na blog!!

26. july 2011 at 20:36 | Bartíí |  Kecíky preclíky
ČLÁNEK JE PŘEDNASTAVEN!!
Dneska ještě jedna informace...dneska je to přesně 2 měsíce mýho návratu na tenhle blog, pokud vím, nikdy jsem tady nebyla víc jak půl roku v kuse...tohle už je skoro čtvrt roku. Snad vydržím co nejdýl :) Ještě menší info k povídce...od zítřka je tady přednastavenej každej den 1 díl a..rozhodla jsem se to pozdějc vydat jako knížku :ú už to i rodiče četli a podporují mě :))

Prosím o hlásky :)

26. july 2011 at 20:33 | Bartíí |  Kecíky preclíky
ČLÁNEK JE PŘEDNASTAVEN!!
Ahojky, tenhle článek je taky přednastavenej, je to takový blbý, žádat vás o to, protože na tom blogu to budete muset hledat, ale je to VGS na blogu http://miskasblogis.blog.cz/ budu vám moc vděčná, když i přse mojí nepřítomnost mi dáte hlásek :)

POTD 01.8

26. july 2011 at 20:16 | Bartíí |  Photo Of The day
ČLÁNEK JE PŘEDNASTAVEN!!

POTD 01.7

25. july 2011 at 20:15 | Bartíí |  Photo Of The day
ČLÁNEK JE PŘEDNASTAVEN!!

POZASTAVENÍ!!

24. july 2011 at 19:42 | Bartíí |  Kecíky preclíky
284138_2097073399776_1633616467_2009729_7692651_n_large
Anhojky, je mi to líto, ale od zítřka do soboty 30. 7. 2011 bude na blogu pozastavení, protože jedem na vandr na Slovensko. Každý den by tady mělo být POTD a možná i část "Na rozcestí lásky a přátelství" ale to si ještě rozmyslím. Taky v úterý tady budou 2 oznámení, protože to bude důležitej den :) Teď půjdu objehnout affs...pls nemažte si mě :)