INFORMACE O CHARAKTERECH TVD SE VÁŽOU K ZAČÁTKU 2. SÉRIE
REKLAMY IGNORUJU
Vracím se, ale nevím, jestli u toho vydržím...doufám, že ano ;)
Nespřáteluju, mám jenom oblíbené stránky které navštěvuju kdy chci já a ne kdy chtějí oni.

You Make Me Crazy 3. část - Informace

12. september 2011 at 19:51 | Ona Dnes :)* |  You make me crazy
Tak konečně nová část :)
Věnováno pro: Alice, AA, selenagomez--selenagomez, všechny nové čtenáře

Když se holky naobědvaly, vyšli ze školy. Šli do tiché části města, aby si mohly v klidu promluvit.
"No tak povídej, Molly, co si zjistila o tom klukovi?" ptala se nedočkavě Ashley."
"No, vlastně toho ani moc není, ale informace se asi budou zjišťovat rychle. Je v mojí třídě!"
"Fakt? Tak to je super, ale tak teď nám aspoň řekni, co o něm už víš." Řekla Rose.
"No, prostě vypadá úplně božsky a……." a takhle jim Petera podrobně popsala, jak vypadá, že jeho příjmení je Watson a že pochází z Anglie. Prostě všechno co o něm zatím zjistila. Holky jí poslouchaly s otevřenou pusou, ale nejvíc uchvácená z jeho popisu byla Ashley. Vždyť on je přesně její typ!
"No ale ráno se říkalo, že prej nijak moc nekomunikuje. Je to pravda?" Zeptala se Betty a Ashley ještě víc zpozorněla, i když člověk by se divil, že to ještě jde.
"To je právě nejvíc divný. Myslím, že se o něm nemluví ani tolik kvůli tomu, jak božsky vypadá. Spíš to bude tím, že je na naše poměry až moc tichej. Ale myslím, že když je odněkud z Anglie, tak zaprvý má úplně jinou povahu než my a navíc to pro něj musí bejt hrozně těžký, když je teď tak daleko od místa kde žil skoro 18 let! Jo, taky jsem zjistila, že narozeniny má někdy v dubnu, takže někdy za 3 měsíce mu už bude 18."
"To je blbý," řekla Ashley, "Je na mě moc starej." A zesmutněla.
"To teda vůbec není pravda! Vždyť je jenom o 3 roky starší, a to není hodně." Řekla Rose, "A kdo tady mluvil o tom, že ho budeš mít právě ty?"
"Tak zaprvý, je starší o 3 roky a 2 měsíce! A pro mě je to docela hodně, protože jako on bude určitě zkušenější než já! A zadruhý, měla bych ho mít já, protože je to přesně můj vysněnej kluk. A navíc, nemáš ty náhodou svýho Freda, Rose?"
Rose zbledla. "Mám, ale skřípe nám to. Nevím, proč na to musí jít tak pomalu. Jsme spolu 3 měsíce a sotva jsme si párkrát dali pusu. Mám pocit, že se za mě stydí!"
Ashley bylo Rose líto. Nevěděla, že to má s Fredem tak nahnuté. Aby jí to dokázala, pevně ji objala. "Tak promiň, nevěděla jsem, že je to tak zlý. U tebe se nemá za co stydět, spíš by ses měla stydět ty za něj. Něco vymyslíme."
Potom si takhle ještě chvilku povídaly. Co se týče Betty a Molly, obě kluka měly, takže i když se o něj zajímaly, byly ochotné dát Ashley prostor a přály jí to. Vždyť ona byla singl už skoro půl roku.
Betty se podívala na hodinky. "Hele, už je půl pátý, já musím jít už domů." A tak se společně vydaly vyprovodit Betty domů.

Z následující kapitoly:
Další den ráno se Betty probudila s horečkou. Proto Ashley překvapilo, když vyšla před dům a nikdo tam nečekal. Hnedka jí zavolala.
"Čau Betty, kde se flákáš?" řekla "machrovským" tónem.
"Já se nikde neflákám." Zaskuhrala druhá dívka, "Já jsem nemocná."
 


Comments

1 Alice Alice | Web | 12. september 2011 at 20:54 | React

super :) ako vždy =)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement