INFORMACE O CHARAKTERECH TVD SE VÁŽOU K ZAČÁTKU 2. SÉRIE
REKLAMY IGNORUJU
Vracím se, ale nevím, jestli u toho vydržím...doufám, že ano ;)
Nespřáteluju, mám jenom oblíbené stránky které navštěvuju kdy chci já a ne kdy chtějí oni.

You Make Me Crazy 4. část - Setkání

15. september 2011 at 20:32 | Ona Dnes :)* |  You make me crazy
Domů přišla Ashley domů v mnohem lepší náladě oproti té, kterou měla ráno. Vypadalo to, že její máma byla ráda, takže ji nijak moc neobtěžovala s uklízením, jenom jí řekla, aby si udělala úkoly.
Ale Ashley měla jiné starosti než domácí úkoly. Hned co přišla do pokoje, zapla si počítač a do vyhledávače zadala jméno Peter Watson. A narazila na herce, spisovatele i tenistu toho jména, ale nic z toho samozřejmě nebyl on. Tak se rozhodla pátrat na facebooku. Ale ani tam neuspěla, protože tam bylo několik desítek jmen a za chvilku ji to přestalo bavit. A tak se vrhla na ty úkoly.
Další den ráno se Betty probudila s horečkou. Proto Ashley překvapilo, když vyšla před dům a nikdo tam nečekal. Hnedka jí zavolala.
"Čau Betty, kde se flákáš?" řekla "machrovským" tónem.
"Já se nikde neflákám." Zaskuhrala druhá dívka, "Já jsem nemocná."
"Aha no. A kdy přijdeš do školy?"
"Asi ve čtvrtek anebo až příští tejden."
"No tak jó no. Tak já se za tebou po škole stavim. Tak zatím pá." Rozloučila se Ashley
Rozhodla se teda pro tentokrát jít o něco delší cestou. Když chodila s Betty, většinou se loudaly, takže pro cestu do školy volily tu nejrychlejší variantu, ale teď šla sama, takže taky rychleji.
Takhle prostě jenom šla, ale najednou za sebou uslyšela kroky. Měla divný pocit, jako by se neměla otáčet. Ale jelikož to byla puberťačka jako každá jiná, nakonec se samozřejmě otočila, protože zvědavost je zvědavost. Ztuhnula. Pár kroků za ní šel ten nejkrásnější kluk jakého kdy v životě viděla. Vypadal přesně tak, jak předchozí den Molly popisovala Petera. Vlastně se Ashley zdál ještě mnohem hezčí. Mnohem hezčí než v jejích představách.
Najednou si uvědomila, že mu musí připadat divná, když na něj takhle kouká, ale skoro se od něj nemohla odtrhnout. Vypadal tak….byl prostě dokonalý. Jestli by si někdy vysnila nějakého kluka, tak by vypadal takhle. Nakonec se přeci jenom otočila a pokračovala v cestě do školy. Radši ještě trochu zrychlila, aby nebyl tak blízko. Hlavou jí lítaly různé myšlenky. Co jenom bude dělat? Proč ho musela potkat, když jde do školy sama? A proč je tak dokonalý?

Z následující kapitoly:
"Co je?" zeptala se starostlivě Betty, která její smutný výraz postřehla.
"Já vlastně ani nevím. Sotva jsem o něm něco slyšela, a viděla jsem ho jenom jednou, ale mám takovej pocit, jako kdyby ke mně nějak patřil. Prostě se mi tak líbil, když jsem ho viděla a já nevím….." Ashley nevěděla, co říct. Pohledem prosila kamarádku o radu.
 


Comments

1 Alice Alice | Web | 16. september 2011 at 14:15 | React

á, skvelé :D Petera by bolo dobré stretnúť aj v realite, ako čítam :D

2 Markét Markét | Web | 7. february 2012 at 18:10 | React

Perfektní! už aby byl další díl :)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama