INFORMACE O CHARAKTERECH TVD SE VÁŽOU K ZAČÁTKU 2. SÉRIE
REKLAMY IGNORUJU
Vracím se, ale nevím, jestli u toho vydržím...doufám, že ano ;)
Nespřáteluju, mám jenom oblíbené stránky které navštěvuju kdy chci já a ne kdy chtějí oni.

February 2012

Jakou vybrat školu/práci?

29. february 2012 at 16:43 | StellaP. |  Téma dne (týdne)
Rozhodla jsem se napsat taky jednou článek, který se netýká ani celebrit, ani mých problémů ve škole, ani kluků a lásky. Chtěla bych napsat článek na téma, které je pro spoustu z vás určitě už dost aktuální. Pro mě taky, i když jsem v podstatě teprve v 9. třídě.

Jak vybírat?
Je mnoho věcí, kterými bychom se měli řídit při volbě vysoké školy a později tedy i našeho povolání. Samozřejmě záleží na tom, co od naší budoucí práce očekáváme. Asi většina lidí chce práci, kde si hodně vydělá. Pak ale musí počítat s tím, že práce nebude jednoduchá a musí zvážit, co je pro to ochoten obětovat. Také určitě chceme práci s možností pracovního růstu. Snažíme se tedy najít firmy, kde nezůstáváme stále na stejné pozici, ale můžeme jít i výše. Ale asi nejdůležitější je aby nás práce bavila. Já osobně bych nikdy nešla třeba na zdravotku nebo na nějakou chemickou školu, protože to je přesně to, co mě nebaví. Kdybych šla na takovou školu, myslím, že výsledky by nebyly zrovna nejlepší. A s tím souvisí i další bod.

Nenech se nikým ovlivnit!
Jsi v rodině, kde jsou v několika generacích například jen lékaři nebo učitelé? Je dost možné, že tví rodiče budou chtít, abys šlapal/a v jejich stopách a budou trvat na tom, abys studovala stejný obor jako oni. Neříkám, že bys měl/a úplně ignorovat jejich názor na věc, ale určitě se snaž prosadit i obor, který zajímá tebe. Nakonec je to tvůj život takže o tom, jakou prací se budeš živit až do konce života bys měl/a rozhodovat jen ty.

Otestuj kvalitu!
V naší zemi najdeš vždy několik škol s oborem, který tě zajímá. Možná chceš dokonce studovat v zahraničí. Proto bys měl/a sledovat úspěšnost absolventů, zeptat se známých nebo příbuzných, ale především se jet podívat například na dny otevřených dveří. Zjisti, jak se v prostředí dané školy cítíš a jestli bys byl ochoten tam strávit několik let svého studia. Také ověř kvalitu výuky a učitelů a jestli se studenti například zúčastňují různých soutěží, které určitě pomáhají pří pozdějším hledání práce. Stejně tak když chceš jít někam do práce, snaž se o firmě nebo jednotlivci zjistit co nejvíc podstatných informací. Lehce se totiž může stát, že narazíš na nějaké podvodníky.

Zrovna už mě nenapadá nic, co bych k tomu dodala, ale doufám, že se vám článek líbí a možná vám i pomůže ;)

Jessie J shoot 00.1

27. february 2012 at 17:23 | StellaP. |  Jessie J
Tady je 1. shoot Jessie J na mém blogu. Musím říct, že fotky jsou fakt krásný, moc se mi líbí hlavně ta 1. :)
imagebam.com imagebam.comimagebam.com imagebam.com

Návštěvnost za minulý týden (20.2. 2012 - 26.2. 2012)

27. february 2012 at 16:23 | StellaP. |  Návštěvnost
Okay...s návštěvností minulýho týdne jsem nadmíru spokojená :)) děkuju vám moc a doufám, že to tak zůstane :)

Pondeli: 32
Utery: 30
Streda: 18
Ctvrtek: 10
Patek: 14
Sobota: 30
Nedele: 39

Celkem: 173
NADPRŮMĚR
podprůměr
průměr (teď žádný den)

Jessie J - I Need This

27. february 2012 at 7:15 | StellaP. |  Jessie J
Za chvilku odejdu do school, ale ještě předtím tady máte další song od Jessie J. Už se pomalu začíná řadit mezi moje nej zpěvačky :)).

You Make Me Crazy 6. část - Chat

26. february 2012 at 13:51 | StellaP. |  You make me crazy
Tak jste se konečně dočkali a je tady nová část You Make Me Crazy :).

Ashley prožívala dilema. Kudy má zítra jít do školy? Půjde sama, to je jisté, ale má jít cestou, kterou normálně chodí s Betty, nebo delší cestou, na které dneska ráno nečekaně narazila na pana božského? Mezi přemýšlením si zapla svůj notebook a přihlásila se na facebook. Rosy byla online, super! Ashley jí samozřejmě hned napsala:
Ashley Pusinka Johnsová: Ahojky Rosy, mám krizi!
Rosy Lazy McKinley: Co máš zase za problém? Nech mě hádat! Prsty v tom má pan Peter Watson, že, slečno Johnsová?
Ashley Pusinka Johnsová: Nojo, Sherlocku, před tebou se prostě nic neutají.
Rosy Lazy McKinley: xDDD…XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Ashley Pusinka Johnsová: Co se chechtáš? Zase tak vtipná teda nejsem :D (nebo jo?)
Rosy Lazy McKinley: No, jestlipak víš, jak se jmenuje Sherlockův pomocník?
Ashley Pusinka Johnsová: No…Watson, ne?
Rosy Lazy McKinley: no právě! Koho dalšího znáš s tímhle SEXY příjmením?
Ashley Pusinka Johnsová: OMG…a jo :D…to jsem si vůbec neuvědomila. No tak jestli je to tvůj kámoš tak mi ho koukej dohodit!
Rosy Lazy McKinley: No, tak to si teda hodně rozmyslim. A co máš teda za dilema?
Ashley Pusinka Johnsová: No vidíš to! Já na to málem zapomněla. No, nevim kudy mám jít zejtra do školy.
Rosy Lazy McKinley: Jakej je výběr?
Ashley Pusinka Johnsová: No, buď půjdu cestou, se kterou normálně chodím s Betty, ale to bych byla ve škole moc brzo a lidi by si mohli myslet, že se tam těšim. Nebo můžu jít tou delší cestou, kde bych mohla narazit na tvýho nejlepšího kámoše.
Rosy Lazy McKinley: A tohle je tvůj problém? No, tak dej na mojí radu. Moc dobře víš, že risk je někdy zisk. A v tomhle případě bys mohla získat hodně. A ztratit? Co bys mohla při takovýhle cestě do školy ztratit? Já osobně myslím, že velký nic.
Ashley Pusinka Johnsová: Hele, to docela dává smysl. Tak okay, půjdu si trošku zariskovat :D…hele fakt dík, až zase něco budu potřebovat tak se určitě zeptám tebe, Sherlocku.
Rosy Lazy McKinley: Tak okay. Ale až teda po tom risku získáš, tak mi od něj zjisti, jestli nezná nějakýho volnýho sexy kluka jo? :D
Ashley Pusinka Johnsová: No to je jasný! Ale nejdřív to musíš skoncovat s Fredem! Hele, mamka mě volá abych umyla nádobí tak já padám. Zatím páá. A drž mi palce ;)
Rosy Lazy McKinley: Budu. Páčko J


Z následující části:
"Jé, dneska nejsou vafle? Super!"
"Prosím tě, Ashley, co je to dneska s tebou?" podivila se Jennifer. Nakonec však mávla rukou, vlastně nevěděla, proč by měla být smutná z toho, že má její dcera dobrou náladu. Popřála tedy Ashley dobrou chuť a šla směrem do koupelny. U dveří se však zastavila.
"Jo, Ashley, večer mi volala Meg."

Jessie J - Nobody's Perfect

26. february 2012 at 13:47 | StellaP. |  Jessie J
Tak a tady je další písnička od Jessie J co se mi líbí :). A má zajímavej klip :)

Photo of the Day - 26. 2. 2012

26. february 2012 at 13:45 | StellaP. |  Photo Of The day
Tak jo, lidi! Tohle je přesně ten typ brýlí co mi sluší! Hmmm...chtěla bych od Chanelu :D :))...ale prozatim mi stačej obyčejný...až budu úspěšná právnička, budu uvažovat o tomhle xD
Tumblr_lzwm7fo4ts1r7b6zco1_500_large

ODHALENÍ

25. february 2012 at 19:06 | StellaP. |  Kecíky preclíky
Ahojky! zase jsem tady. Právě píšu další část "You make me crazy", takže pravděpodobně tady zítra bude nová část. Ale k článku. Rozhodla jsem se, že sem dám svojí fotku :). Dost jsem ji upravila v jednom programu co jsem objevila, ale fakt se mi líbí :). Myslim, že mi to i docela sluší. Kdyby vás to zajímalo, fotka je focená nedávno, přesně řečeno 9. 2. takže takhle nějak asi teď vypadám :D. Podle reakcí sem možná budu dávat i nový fotky, ale moc se nefotim, takže to by moc často nebylo.
btw: Podobně vždycky Ian upravuje svoje fotky co dává na Twitter :))...miluju hoo :D Tohle je pro něj :)

Jessie J - Sexy Silk

25. february 2012 at 15:54 | StellaP. |  Jessie J
A tady je další písnička od Jessie :). Taky se mi moc líbí.

Jessie J - Price Tag

25. february 2012 at 15:46 | StellaP. |  Jessie J
Od ní moc písniček zatím neznám, ale tuhle mám fakt ráda :)...Zatim si ale nejsem jistá jestli ji mám dát do "Beloved by StellaP.", takže je tady jenom takhle normálně ;)

Píča je její druhé jméno. ON to ví!

25. february 2012 at 9:27 | StellaP. |  Téma dne (týdne)
Omlouvám se za sprostý titulek článku. Ne, lidi, opravdu se neomlouvám za sprostý titulek článku. Jestli se vám ten vulgarismus nelíbí, asi nemám blog pro vaše oči. A teď k článku.
Ve třídě máme jednu holku. Je to typická nafoukaná bárína, co si myslí, že je něco víc než ostatní. Když nemá jinou možnost, baví se s váma v jednom kuse. Když má poruce někoho lepšího, můžete sedět v buse přímo naproti ní a ona vás "nevidí". Taková přesně je! Z dobrý vůle jí něco půjčíte, a ještě jí musíte prosit ay vám to vůec vrátila. Nazačátku ledna jsem jí půjčila propisku a ona mi jí vrátila až tuhle středu! Ještě ke všemu celou okousanou. No, prostě já a moje kámoška jí NEMÁME RÁDY. A řekla bych, že na to máme plný právo. A PÍČA je výraz, kterej SE NA NÍ PŘESNĚ HODÍ. Úplně to k ní sedí, jako by to bylo její 2. jméno. A já a moje kámoška to víme. Tenhle týden jsem ale zjistila, že nejsme jediný, kdo si to myslí.Že si to myslí i můj idol!! Prostě jsem vcházela do třídy, přede mnou ona, za mnou on. A on řek na ní: "Její jméno (neudu zmiňovat), píčo." No, ale tak to oni říkaj skoro každýmu. Ale den potom jsem čekala na bus, a ona taky s dalšíma lidma ze třídy. Potom už odjela ale všimla jsem si, že je tam i on. Byl tam se svým kámošem. Tak jsem se snažila poslouchat, co si povídají. On najednou řekl něco jako: "Nejlepší by bylo dát na fejs Kdo si myslí, že je píča ať dá like." Mohli mluvit o někom jiném (dokonce i o mně :D), ale já prostě VĚDĚLA, že je to o ní. Ten den jsem byla hrozně šťastná! Věděla jsem, že to není blbec! :) Možná to vyznívá, že jsem proti ní zaujatá a tak, ale v podstatě je to spíš vzájemný. Když se spolu bavíme, tak děláme jak se máme rády, ale když ne, je na ní vidět co si o sobě myslí.
Tak to je všechno, a ještě jednou opakuju: Pokud se vám nelíbí vulgarita, můžete jít pryč.

Candice osobní fotky 00.4

25. february 2012 at 9:03 | StellaP. |  Candice Accola
Tady jsou zase nějaký osoní fotky Candice :)...Na 2. je sama, jinak na všech ostatních s herci TVD. Enjoy it!
imagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.com

Photo of the Day - 25. 2. 2012

25. february 2012 at 8:56 | StellaP. |  Photo Of The day
Tumblr_lzxto6mtll1qi7fxlo1_500_large

Photo of the Day - 24. 2. 2012

24. february 2012 at 19:27 | StellaP. |  Photo Of The day
Přesně takovýhle šaty bych chtěla! Ale neslušely by mě :D Jinak dneska tady bude jenom tohle, uiž se mi teď nechce nic psát, ale mám náměty na články, takže o výkendu tady snad budu dost :)
Cute-dress-fashion-girl-leopard-print-favim.com-145895_large

Photo of the Day - 22. 2. 2012

22. february 2012 at 18:04 | StellaP. |  Photo Of The day
Dneska je krásný datum, a na tenhle den tady máme i krásný photo...opravdu obdiv tohleto...xP...jinak dneska nic jinýho nečekejte, ale za affs se podívám ;)
Tumblr_lzt07o7lb91r7ni4yo1_500_large