INFORMACE O CHARAKTERECH TVD SE VÁŽOU K ZAČÁTKU 2. SÉRIE
REKLAMY IGNORUJU
Vracím se, ale nevím, jestli u toho vydržím...doufám, že ano ;)
Nespřáteluju, mám jenom oblíbené stránky které navštěvuju kdy chci já a ne kdy chtějí oni.

March 2012

Tak já nwm...

17. march 2012 at 15:13 | StellaP. |  Kecíky preclíky
Ahojky. Narovinu řeknu, že blog mě zase nějak moc nebaví. Teď jsem hodně venku a na PC hraju Ninja ságu, a vůbec nemám náladupsát na blog. Nevím, jestli je to pozastavení nebo ne, ale každopádně tady skoro nebudu a skoro nebudu obíhat. Nevím, jak dlouho to bude trvat, a mrzí mě to, ale snad chápete, že tady nebudu z donucení nebo povinnosti ;D. To je as všechno, co bych chtěla říct.

Selena shoot 13.5

13. march 2012 at 18:17 | StellaP. |  Selena Gomez
Tady dávám jeden hrozně pěknej shoot Seleny :). Jinak neivm jestli vás oběhnu a omlouvám se, ale na blog nemám čas, asi za dva týdny se dozvíte proč, teda jestli to vyjde ;)

Změna je život, ale kadeřnici nezměním

11. march 2012 at 13:13 | StellaP. |  Kecíky preclíky
Ahojky :)...Minulej tejden jsem byla u kadeřnice a dneska jsem se konečně dokopala k tomu, abych se vyfotila :)...Tak vám sem dávám 1 fotku upravenou 2 způsoby :). Snad se vám líbím ;D...já osobně musim říct, že skoro poprvý se cejtim fakt hezká :)...a to je co říct ;)..ENJOY IT!
(fotky v CČ)

Selena shoot 13.4

10. march 2012 at 19:53 | StellaP. |  Selena Gomez
Tak tady je jeden shoot Seleny, kterej jsem ještě neviděla :D Je pěknej :) A jak se líbí vám?

You Make Me Crazy 8. část - Zklamání

9. march 2012 at 21:30 | StellaP. |  You make me crazy
Tak tady konečně máme novou část :)...Doufám, že se vám bude líbit.
Bylo pár minut po osmé a Ashley konečně vyrazila. Když to přišlo, najednou byla hrozně nervózní. Snažila se o tom nepřemýšlet, ale moc se jí to nedařilo. Už se blížila k místu, kde Petera potkala včera. Dokonce byl i skoro stejný čas. S každým zvukem, který zaslechla, si myslela, že je to on, že už jde. Ale tentokrát ho nepotkala.
Do školy přišla ve strašné náladě. Věděla, že má poměrně malou šanci potkat ho, ale stejně z toho byla smutná, když se to stalo. Sklesle usedla do svojí lavice a začala si připravovat věci na chemii. Hnedka se k ní přihrnula Rosy a začala se jí vyptávat:
"Nepotkala si ho, co? Ale nebuď smutná, s tím si přece musela počítat." Ashley na ni vrhla smutný pohled a potom řekla:
"Víš, co se říká o smrti? Každý člověk ví, že jednou přijde, ale stejně ho překvapí, když se to stane zrovna jemu. A tohle je něco podobnýho. Jasně, že jsem věděla, že ho nemusím potkat, ale to víš, že jsem z toho smutná. Kdybys ho viděla, taky bys potom byla. Ale to je jedno, někdy ho musím potkat znovu." Najednou Rosy i Ashley přišla SMSka. Podívaly se, a obě naráz řekly:
"Molly!"
SMSka od Molly zněla takhle:
"Dneska bude nuda, náš novej krasavec nedorazil."
"Aha! Takže já ho nemohla potkat, ale stejně tak ani nikdo další." Řekla Ashley a nálada se jí najednou zvedla.
Teď už ví, že to nebylo jejím špatným načasováním ani ničím podobným. Stejně ale neměla tak dobrou náladu jako normálně, musela celým dnem proplout bez Betty, se kterou se přeci jenom povídá nejlíp. Konečně bylo odpoledne a Ashley dorazila domů. Přemýšlela nad tím, co bude dělat. Ona i její kámošky si před pár měsíci, po Ashleyině tragickém rozchodu se Zanem řekly, že je kluk nikdy neovlivní tak, aby kvůli němu brečely nebo aby z něj byly až příliš vedle. Ale s Peterem to bylo hrozně intenzivní. Nemohla ho dostat z hlavy, a to o něm ví od pondělí a viděla ho jenom jednou.
"Musím s tím bojovat." Říkala si v duchu, když si uvědomila, že to vlastně říká nahlas. Ano! ¨
Rozhodla se. Šla k zrcadlu, podívala se sama sobě do očí, a potom jasně a zřetelně řekla:
"Nenechám se zblbnout žádným klukem, a to ani Peterem Watsonem. Od teď je mi ukradenej. Podle toho, jak se chová, je to určitě namyšlenej idiot, a někdo jako on mě nebude ovládat." Usmála se sama na sebe. Byla se sebou spokojená.
Potom se vrhla na domácí úkoly. Rozhodla se, že po docela dlouhé době je načase udělat si je doma.

Z následující kapitoly:
Ashley se o tom nechtěla dál bavit, a tak otevřela téma, o kterém věděla, že Rosy bude vykládat ještě půl dne. Zeptala se:
"A jak ty to teda teď máš s Fredem?"

Photo of the Day - 8. 3. 2012

8. march 2012 at 16:49 | StellaP. |  Photo Of The day
Ahojky teď vůbec nemám na blog čas takže zase jenom fotka dne...možná ani neoběhnu affs ale uvidim jak to stihnu...a zejtra tady asi nebudu a v sobotu až spíš někdy večer...ale já fkt nwm...:D...tkže pá zatim :)
Tumblr_lzvdpm3pjy1qbdv0xo1_500_large

Photo of the Day - 5. 3. 2012

5. march 2012 at 14:34 | StellaP. |  Photo Of The day
Ahojky...dneska se mi moc nechce nic přidávat, affs oběhnu asi až večer...ale tak aspoň tady máte fotku dne aby to tady jenom tak neleželo. Jinak se omlouvám, že jsem tady včera nebyla ale chodím teď hodně ven, takže na blog nezbyll čas.

Tak tady bych chtěla bydlet!!
Tumblr_lrjp0gxk031qfjqh8o1_500_large

Jessie J - Who's Laughing Now

3. march 2012 at 20:23 | StellaP. |  Jessie J
Tak tohle je asi její nejlepší písnička! a hlavně ten klip...musíte vidět!

You Make Me Crazy 7. část - Příprava

3. march 2012 at 13:36 | StellaP. |  You make me crazy
Tak tady máte konečně novou část :) Snad se vám bude líbit.
Ten den se Ashley jen těžko usínalo. Spala sotva 4 hodiny a už jí na mobilu zase vyhrávali Simple Plan, aby jí připomněli, že dneska možná opět potká Petera. Těší se na to vůbec? To nevěděla ani sama Ashley. Když ho potká, co má udělat, a jak se má chovat? Nic z toho ona neví, prostě doufá, že ho uvidí. Co pak, o tom už rozhodne osud.
Právě teď Ashley řešila, co si vzít na sebe. Je už duben, ale občas bývá ještě docela zima. Má si tedy vzít bundu a upřít Peterovi případný pohled na její tělo, kterým se tedy chlubit opravdu mohla, nebo má riskovat, že bude mít husí kůži, což nevypadá zrovna nejlíp, a jít jenom v tričku? Nakonec to vyřešila docela jednoduše. Vzala si sice obyčejné,al přece její nejoblíbenější tričko s nápisem "BRAZIL" a na něj svou oblíbenou bundu, kterou nechala rozepnutou. Uvažovala o sukni, ale nechtěla být zase tolik nápadná, tak si vzala černé legíny a na ně džínové kraťasy. Na nohy dala svoje žluté kecky se Smolíkem. Pročesala si svoje plavé vlasy, které se jí nádherně leskly, a nechala je volně plynout až do poloviny svých zad. Na řasy nanesla řasenku a na oči tužku na oči, stejně jako každý jiný den. Potom šla do kuchyně.
"Ahoj mami." Pozdravila Ashley až s příliš viditelným nadšením svojí mamku, která právě pokládala na stůl talíř s omeletou.
"Jé, dneska nejsou vafle? Super!"
"Prosím tě, Ashley, co je to dneska s tebou?" podivila se Jennifer. Nakonec však mávla rukou, vlastně nevěděla, proč by měla být smutná z toho, že má její dcera dobrou náladu. Popřála tedy Ashley dobrou chuť a šla směrem do koupelny. U dveří se však zastavila.
"Jo, Ashley, večer mi volala Meg."
"Fakt? A co říkala?" se zájmem se zeptala Ashley.
"V sobotu zase přijede na pár dní domů. Chce nám prý někoho představit. Asi jejího nového přítele nebo tak něco."
"Aha. No jo, ona si vždycky někoho najde. Věděla jsem, že z rozchodu s Michaelem se nebude vzpamatovát dlouho."
"Tím chceš říct co? Jako že tvoje starší sestra je…" Jennifer se zarazila a přemýšlela nad tím správným výrazem, "Chceš snad říct, že si o svojí starší sestře myslíš, že je běhna?"
"Ale vůbec ne, maminko." Řekla Ashley ironicky, ale s úsměvem na rtech, aby její mamka věděla, že ve skutečnosti si to samozřejmě nemyslí. Potom už se jenom věnovala svojí snídani, aby se ve správný čas mohla vydat na cestu.
Z následující kapitoly:
"Molly!"
SMSka od Molly zněla takhle:
"Dneska bude nuda, náš novej krasavec nedorazil."
"Aha! Takže já ho nemohla potkat, ale stejně tak ani nikdo další." Řekla Ashley a nálada se jí najednou zvedla.

Jessie J styl 00.4

3. march 2012 at 13:27 | StellaP. |  Jessie J
Tady další supěr styl..

Jessie J styl 00.3

3. march 2012 at 13:11 | StellaP. |  Jessie J
A tady další styl...opět se mi moc líbí :)

Jessie J styl 00.2

3. march 2012 at 13:06 | StellaP. |  Jessie J
Tak tenhle styl se mi naopak moc líbí :))...ENJOY IT!

Jessie J styl 00.1

3. march 2012 at 13:03 | StellaP. |  Jessie J
Tady je styl Jessie J, zrovna tady se mi moc nelíbí, ale neva...;)

Photo of the Day - 3. 3. 2012

3. march 2012 at 13:01 | StellaP. |  Photo Of The day
Ahojky...chtěla bych se vám omluvit že jsem tady 2 dny nebyla...ale vůbec jsem nebyla na PC a neměla jsem čas...dneska tady ale budu a pravděpodobně i zejtra i když asi ne tolik...
A tady je fotka dne:
431547_389747901040558_117686194913398_1797286_20286956_n_large