INFORMACE O CHARAKTERECH TVD SE VÁŽOU K ZAČÁTKU 2. SÉRIE
REKLAMY IGNORUJU
Vracím se, ale nevím, jestli u toho vydržím...doufám, že ano ;)
Nespřáteluju, mám jenom oblíbené stránky které navštěvuju kdy chci já a ne kdy chtějí oni.

You Make Me Crazy 8. část - Zklamání

9. march 2012 at 21:30 | StellaP. |  You make me crazy
Tak tady konečně máme novou část :)...Doufám, že se vám bude líbit.
Bylo pár minut po osmé a Ashley konečně vyrazila. Když to přišlo, najednou byla hrozně nervózní. Snažila se o tom nepřemýšlet, ale moc se jí to nedařilo. Už se blížila k místu, kde Petera potkala včera. Dokonce byl i skoro stejný čas. S každým zvukem, který zaslechla, si myslela, že je to on, že už jde. Ale tentokrát ho nepotkala.
Do školy přišla ve strašné náladě. Věděla, že má poměrně malou šanci potkat ho, ale stejně z toho byla smutná, když se to stalo. Sklesle usedla do svojí lavice a začala si připravovat věci na chemii. Hnedka se k ní přihrnula Rosy a začala se jí vyptávat:
"Nepotkala si ho, co? Ale nebuď smutná, s tím si přece musela počítat." Ashley na ni vrhla smutný pohled a potom řekla:
"Víš, co se říká o smrti? Každý člověk ví, že jednou přijde, ale stejně ho překvapí, když se to stane zrovna jemu. A tohle je něco podobnýho. Jasně, že jsem věděla, že ho nemusím potkat, ale to víš, že jsem z toho smutná. Kdybys ho viděla, taky bys potom byla. Ale to je jedno, někdy ho musím potkat znovu." Najednou Rosy i Ashley přišla SMSka. Podívaly se, a obě naráz řekly:
"Molly!"
SMSka od Molly zněla takhle:
"Dneska bude nuda, náš novej krasavec nedorazil."
"Aha! Takže já ho nemohla potkat, ale stejně tak ani nikdo další." Řekla Ashley a nálada se jí najednou zvedla.
Teď už ví, že to nebylo jejím špatným načasováním ani ničím podobným. Stejně ale neměla tak dobrou náladu jako normálně, musela celým dnem proplout bez Betty, se kterou se přeci jenom povídá nejlíp. Konečně bylo odpoledne a Ashley dorazila domů. Přemýšlela nad tím, co bude dělat. Ona i její kámošky si před pár měsíci, po Ashleyině tragickém rozchodu se Zanem řekly, že je kluk nikdy neovlivní tak, aby kvůli němu brečely nebo aby z něj byly až příliš vedle. Ale s Peterem to bylo hrozně intenzivní. Nemohla ho dostat z hlavy, a to o něm ví od pondělí a viděla ho jenom jednou.
"Musím s tím bojovat." Říkala si v duchu, když si uvědomila, že to vlastně říká nahlas. Ano! ¨
Rozhodla se. Šla k zrcadlu, podívala se sama sobě do očí, a potom jasně a zřetelně řekla:
"Nenechám se zblbnout žádným klukem, a to ani Peterem Watsonem. Od teď je mi ukradenej. Podle toho, jak se chová, je to určitě namyšlenej idiot, a někdo jako on mě nebude ovládat." Usmála se sama na sebe. Byla se sebou spokojená.
Potom se vrhla na domácí úkoly. Rozhodla se, že po docela dlouhé době je načase udělat si je doma.

Z následující kapitoly:
Ashley se o tom nechtěla dál bavit, a tak otevřela téma, o kterém věděla, že Rosy bude vykládat ještě půl dne. Zeptala se:
"A jak ty to teda teď máš s Fredem?"
 


Comments

1 Bibuš Bibuš | Web | 10. march 2012 at 9:55 | React

Vážně mě to hodně baví číst....Píšeš krásně ♥:)...

2 Markét Markét | Web | 10. march 2012 at 11:32 | React

Skvele! :) Ale podle me ji to moc dlouho nevydrzi nezajimat se o nej.. A kdyz jo, tak se bude urcite zajimat on o ni :D jsem zvedava na pokracovani ;D

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama