INFORMACE O CHARAKTERECH TVD SE VÁŽOU K ZAČÁTKU 2. SÉRIE
REKLAMY IGNORUJU
Vracím se, ale nevím, jestli u toho vydržím...doufám, že ano ;)
Nespřáteluju, mám jenom oblíbené stránky které navštěvuju kdy chci já a ne kdy chtějí oni.

May 2012

Tally Weijl kraťasy 00.1

25. may 2012 at 15:12 | StellaP. |  Tally Weijl
Tak tady máte 1. kousek :). Jsou to kraťasy s květinovým potiskem. Jsou 2 varianty, ale mně osobně se víc líbí ta 1. U nás stojí přibližně 500 Kč. (Na stránce je to v eurech). Jinak má být po celých kraťasech vrstva krajky, ale na těch fotkách to teda není moc vidět...tk nevíím..;)
Lace shorts
Lace shorts
A jaké byste si vybrali vy? (Pokud nějaký :D)

Tally Weijl u mě na blogu

25. may 2012 at 15:03 | StellaP. |  Tally Weijl
Ahojky, když jsem se sem vracela, rozhodla jsem se svůj blog trošku víc zaměřit na módu. Proto jsem se rozhodla začnout sem přidávat novinky z mého právě teď nejoblíbenějšího obchodu s módou :)...Bude pořád co přidávat, protože jejich výběr je velký a pořád přibývají nové věci. Doufám, že se vám to bude líbit a třeba vás i inspiruju k tomu, co si třeba skutečně koupíte ;). Za chvíli asi přibude 1. kousek. Budu sem dávat jenom oblečení, co se mi líbí, ale i tak to znamená většinu toho obchodu :D...Takže o články určitě nebude nouze ;)

StellaP. :)*

Photo of the Day - 24. 5. 2012

24. may 2012 at 7:12 | StellaP. |  Photo Of The day
Která z vás se chce vdádat? :)
138837600982790221_bnvblyqn_f_large

Photo of the Day - 23. 5. 2012

23. may 2012 at 7:34 | StellaP. |  Photo Of The day
Ahojky...dneska máme zase volno :)...takže jedu do Prahy shopovat :D...musim si vybrat dárky k narozkám no :D...Enjoy school ;D
Dnešní fotka dne je pro jednu z mejch nejlepších kámošek...protože ona je úplně posedlá Hello Kitty :) Takže tohle je pro ní :*
Tumblr_m0u4m3aeoh1qaobbko1_500_large

StellaP. again

21. may 2012 at 14:28 | StellaP. |  Kecíky preclíky
Ahojky..tak tdy dávám zase fotku sebe :D...foceno asi před 20 minutama :D...no, pište svoje názory ;)

Photo of the Day - 21. 5. 2012

21. may 2012 at 13:22 | StellaP. |  Photo Of The day
Ahojky :). Dneska jsem tady brzo, pač u nás mají maturity...:D I moje ségra, takže jí koukejte držet palce! :) Opravdu jí přeju aby to dala...zaslouží si to :)...
No nic...tady máte pro začátek fotku dne :)...Dávám jí sem, protože jsem začala uvažovat o tom, že si koupím skejt :D...Pokud někdo tady máte, určitě mi napište jestli to doporučujete, na co si mám dát pozor atd, to mě určo potěší :)
Tumblr_m4dch0vu291rwtz1to1_500_large
Enjoy your day!
StellaP.

Nešťastnou lásku řešit náhlou zamilovaností? Už NIKDY!

19. may 2012 at 12:33 | StellaP. |  Kecíky preclíky
Ahojky, minulý týden jsem tady psala o klukovi z Ameriky, se kterým jsem se seznámila na chatu. No, týden před tím mi kluk, kterýho miluju zlomil srdce, a Jayson pořád říkal, jak jsem krásná a roztomilá a že si přeje abych byla u něj nebo aby za mnou mohl přijet a takovýhle kecy. No, nemohla jsem si pomoct a zamilovala jsem se...přišlo mi to hrozně roztomilý a fakt se mi aspoň trochu povedlo nemyslet na toho 1. kluka. No, ale potom se dozvěděl, že sem nikdy neměla kluka, a už mi pak neodepsal. Říkala jsem si, třeba je online (na Skypu), ale není tady. No, ale další den byl online asi 3 hodiny, protože ten den nemusí do práce. No, a za celou tu dobu mi nenapsal. Takže je docela logický, že mu to vadilo. Takže teď jsem naštvaná/smutná ne jenom kvůli 1 klukovi, ale hned kvůli 2 klukům...Takže pro příště vím, že když mi kluk zlomí srdce, najít si někoho jinýho není zrovna moc dobrý řešení. Bohužel to asi moc neovlivním jestli se zamiluju nebo ne, ale každopádně teď aspoň vím, že je dost pravděpodobný, že to dopadne špatně. Doufám, že aspoň někomu z lidí, kteří si to přečtou, to pomůže.

Photo of the Day - 19. 5. 2012

19. may 2012 at 12:04 | StellaP. |  Photo Of The day
Tak tohle je 100% pravda! Každý se tim řiďte jako já! :)
Z223869878_large

Prosím o lajky :)

16. may 2012 at 19:32 | StellaP. |  Kecíky preclíky
Ahojky...snažím se na facebooku rozjet stránku :D...no, bohužel má zatim jenom 3 lajky...takže bych byla moc ráda, kdybyste mi tam svůj lajk dali taky. Stránka má název: Každý večer usínám s myšlenkou, že další den bude všechno lepší. Budu fakt moc ráda za všechny vaše lajky, pokud budete chtít, můžete i sdílet, to mi taky určitě pomůže :)...pokud máte svojí stránku, určitě napište a já jí budu sdílet taky :).
Ještě jednou předem děkuju :)

Stella P.

Photo of the Day - 16. 5. 2012

16. may 2012 at 19:00 | StellaP. |  Photo Of The day
Abych svojí dokonalý žehličce na vlasy dokázala lásku :)* :D
Dsc_0319_202825726_large

13. 5. 2012 - Den, kdy jsem překonala sama sebe

14. may 2012 at 17:18 | StellaP. |  Kecíky preclíky
Ahoj. Dneska bych chtěla napsat o něčem, co se sice stalo už včera, ale já jsem se sem nedostala abych to mohla napsat.
Včera jsem podle mého názoru skutečně překonala sama sebe. Minulý týden jsem začala běhat, zítra to bude týden a tentokrát u toho už konečně chci vydržet. Včera jsem zase šla. Byla jsem už docela unavená, takže jsem čekala, že moc daleko neuběhnu a hned se vrátím domů. OMYL! Když jsem doběhla úsek (tak 300 m), kde už většinou bejvám úplně hotová a dávám si pauzu, byla jsem v pohodě. Tak jsem běžela dál. Když jsem doběhla další úsek, kde se většinou obracím a běžím/jdu zpátky (dohromady asi 500 m), pořád jsem byla úplně v pohodě. Tak jsem běžela dál. Potom už to bylo tak kilometr, a já si říkala: "Musím doběhnout až na tu křižovatku, prostě MUSÍM! To dám!" Tak jsem běžela. Potom už jsem byla naprosto vyčerpaná a říkala jsem si: "Ne, já tam nikdy nedoběhnu." Ale potom jsem uviděla tu ceduli. Už to bylo kousek. V podstatě silou vůle jsem tam doběhla. Uběhla jsem 2 kilometry v kuse bez jediného zastavení! I když jsem nemohla dýchat a chtělo se mi zvracet, musela jsem se usmívat.Byla jsem na sebe tak pyšná. Jen tak pro informaci, já jsem nikdy ve škole neuběhla ani tu patnáctistovku (jako myslím v kuse). A teď najednou z čistajasna dám 2 kilometry. Řeknu výám, že to byl fakt úžasnej pocit. A když jsem přišla domů, rodiče ze mě měli strašnou radost. Takže já byla ještě šťastnější. Pochybuju, že se mi tohle povede každý den, předpokládám, že dneska neuběhnu skoro nic, ale stejně...byl to prostě nepopsatelnej popis. Přála bych vám všem abyste taky něco takovýho zažilli.

Láska je všude kolem nás

13. may 2012 at 14:59 | StellaP. |  Kecíky preclíky
Ahojky. Zase bych chtěla napsat příběh z mýho života. Týká se to součastnosti, a dofám, že vás to bude zajímat.
Určitě spousta lidí řekne, že něco takového se nesmí brát vážně, a že to nemůže skončit nijak jinak než špatně. Každopádně, já doufám, že to dopadne dobře. V poslední době docela často chodím na omegle.com, což je chat, kde vám přiřadí člověka, se kterým si píšete. No, jednou jsem se zase nudila a tak jsem šla na omegle. Většinou to jsou úchyláci, ale tentokrás jsem měla velký štěstí. Začala jsem si psát s fajn klukem z Kalifornie. Je mu sice 20, ale to mi vůbec nevadilo. Najednou jsem si uvědomila, že spolu mluvíme už hodinu. Přridala jsem si ho na Skypu a psali jsme si dál. Bohužel jsem ale musela odejít a když jsem se vrátila, on už tam nebyl.
Problém totiž je, že v Kalifornii je o 9 hodin míň než tady. Zrovna teď tam bude 6 hodin ráno. On chodí do práce, takže nemáme moc příležitostí se potkat. Jenom třeba na 20 minut. Ale já na něj musím pořád myslet. On je úžasnej, tak milýho kluka v ČR nepotkáte, to mi věřte. Nebo jich je rozhodně hodně málo. No a tak se nějak stalo, že jsem do něj zamilovaná, což je dost blbý, když bydlí tak daleko a je o 5 let starší.
A potom mám další problém. Já jsem mu totiž na začátku řekla, že je mi 15, což není tak úplně pravda. Narozeniny mám totiž až za měsíc. Teď se kvůli tomu cítím špatně a bojím se, že se na mě kvůli tomu bude zlobit. Asi si myslíte, že jsem divná, ale já bych za ním vážně někdy chtěla přijet. Jsem ráda, že jsem se zamilovala, pochybuju sice, že z toho bude láska jak trám nebo něco podobnýho, ale on je pro mě spřízněná duše a díky němu jsem úplně zapomněla na zlomený srdce. Vím, že to asi nikdo nebude číst a že to nikoho nebude zajímat, ale já prostě potřebuju psát aby se mi ulevilo. Tak doufám, že pokud si to přečtete, bude se vám můj článek aspoň trošku líbit. :)

Photo of the Day - 13. 5. 2012

13. may 2012 at 13:14 | StellaP. |  Photo Of The day
Prostě styl :)* a dokonalý vlasy :)
354174-10-1336907145557_large

Nový design

13. may 2012 at 12:29 | StellaP. |  Kecíky preclíky
Ahojky. Když jsem se sem vrátila, rozhodla jsem se nastavit nový design. Má to být Amerika :D...I když si to můžete představit klidně jako ČR, Francii nebo další země, které mají tyhle barvy ve vlajce. Doufám, že se vám design líbí :). Zrušila jsem záhlaví, na což se mi bude zvykat asi dost špatně, ale změna je život ;). Mně osobně se design líbí a snad tady nějakou dobu vydrží :)

Stella

Bolí krása, bolí pravda, bolí láska...

12. may 2012 at 20:29 | StellaP. |  Kecíky preclíky
Ve svém 1. návratovém článku chci mluvit o tom, co je vlastně bolest, a je to proto, že bolesti jsem si v poslední době zažila až dost.
Představte si dívku, která chce být krásná. Drží dietu, a pořád sama sebe přesvědčuje, že nesmí jíst tolik jako dřív, že si nesmí dát žádnou sladkost za den. Její druhá část však říká: "Máš hlad, tak se najez." Každý takový člověk je uvnitř rozpolcený, často si to ani neuvědomuje. "Chci zhubnout, budu hladovět. Krása přece bolí, pořád se to říká." řekne si dívka a dál pokračuje v nesmyslném hubnutí, který má vliv na její fyzický a psychický stav.
Teď si představte jinou dívku. Dříve byla šíleně zamilovaná do jednoho kluka, byl to sportovec, úžasně vypadal, byl starší. Myslela si, že je dokonalý. Po nějaké době o něm však začala přemýšlet jinak. Kdyby spolu byli, o čem by si mohli povídat? Co by spolu dělali ve volném čase? Vlastně nevěděla. Postupem času se od různých známých, a někdy vlastně i on něho samého dozvěděla, že ani zdaleka není dokonalý. Jednou na facebooku jí kamarádka zničehonic napsala: Jdeme. Byl to "test". Podle odpovědi jsi buď hloupý, chytrý, debil, vtipálek atd. Téhle dívce už dávno na "panu dokonalém" nezáleželo, a tak si řekla, že mu to pošle. Napsala tedy: Jdeme. Podle jeho odpovědi vycházelo, že je to debil. Dívka si to již poněkolikáté uvědomila:"Pravda bolí." řekla si. Ne vždy jsou lidé tací, za jaké je považujeme.
A konečně je tady další dívka. Vlastně je to ta stejná, která si myslela, že pravda bolí. Znovu se zamilovala. Ne, nebyla to zamilovanost, tentokrát to byla láska. JE to láska. Na tomhle klukovi viděla, že ani zdaleka není dokonalý. A bylo jí to jedno! Věděla, že kdyby s ním mohla být, byla by PROSTĚ ŠŤASTNÁ. Ani na okamžik neztratila naději. Jednou potřebovala zjistit něco, co se týkalo školy. Ptala se spolužáků na facebooku, ale nikdo nevěděl. Nakonec si všimla, že ON je tam taky. Zeptala se ho, a nic. Ani jí to nevadilo, vlastně s tím počítala. Další den odpoledne zjistila, že jí napsal, ale tou dobou ona už spala. Tak mu poděkovala, začala s ním konverzaci. Když jí odepsal, byla offline. Ona mu nehchtěla odepisovat hned jak si to přečetla, tak nějakou dobu čekala. Konečně se rozhodla mu znovu napsat, ale zpráva nešla odeslat. Ten kluk, kterého tolik milovala, si jí vymazal z přátel. A ona poprvé kvůli klukovi brečela, on byl první, kdo jí zlomil srdce. A ta dívka si opět řekla: "Láska bolí." Je to všechno mnohem složitější, ale víte co? Ona mu odpustila. Pořád ho má stejně ráda, i když jí v podstatě odmítl. Bolí to, ale nemůže si pomoct.
Pravda je, že nebolí ani krása, ani pravda, ani bolest. To jenom ŽIVOT. Protože život je to jediné co máme a to jediné co můžeme ztratit. A i když to bolí, i když zažíváme trápení, je hrozně moc důležité nepřát si ho ztratit. Protože na konci každého tunelu je světlo a od každého dna se dá odrazit.